Nehtová modeláž:

Po jakékoliv úpravě nehtů se Vám zvedne sebevědomí a zvýrazní se Vaše osobnost.

Váš osobní styl se promítá nejen do oblékání, líčení, ale i úpravy nehtů.

Kaqždá žena si může zvolit přesně materiál, tvar a délku nehtů, styl úpravy, barevnost a vlastně jakékoli doplňky či ozdoby na nehty.

Trocha teorie:

 

Péče o nehty:

Aby Vaše ruce a nehty vypadaly bždy krásně, musíte o ně s láskou pečovat.

Suché pokožce dopřejte lehký peeling, masáž, výživu, popř. parafínový zábal a často používejte vhodný krém na ruce a nehtové okolí.

Pro kásné a upravené nehty se v dnešní době velmi používá nehtová modeláž a to několika způsoby.

V naše salónu používáme Nehtovou modeláž gelem. Gelové nehty jsou pružné, relativně tenké a pro Váš nehet částečně prodyšné. Vzhled těchto nehtů je přirozený, tudíž nikdo ani nepozná, že byla použita jiná technika než naše matka příroda.  Současné materiály pro nehtovou gelovou modeláž jsou vyrobeny z ekologických materiálů a tudíž nepůsobí negativně na Vaše zdraví.

Gelové nehty se musí po první aplikaci vždy doplňovat, a proto by žena měla být srozumněna, že do salónu bude docházet s určitou pravidelností. Toto doplňování závisí na rychlosti růstu Vašich přírodních nehtů, ale je to zhruba cca 3 - 4 týdny.

 

Gelové nehty krok za krokem:

1. Než začneme provádět samotnou nehtovou modeláž, je třeba upravit Vaše přírodní nehty. Ty se zastřihnou na co nejkratší délku a odmastí se. Pomocí dřívka se zatlačí nehtová kůžička a jemným pilníkem se povrch nehtů zdrsní a zmatní.

2. Vybere se správná velikost "tipu", nanese se na něj lepidlo a přiloží se k nehtu. Tip po zatvrdnutí lepidla zastřihneme na požadovanou délku a tvar. Takto pokračujeme u všech nehtů. Poté začíná samotná modeláž nehtů.

3. Samotná modeláž nehtů spočívá ve třech fázích, kdy se postupně nanáší vrstvy gelů různých druhů a nechávají se vytvrdit v UV lampě.

4. Již samozřejmostí je zdobení nehtů, které se podle jednotlivých druhů provádí v různých fázích modeláže.

 

Kdy nepodstupovat nehtovou modeláž:

  • trpíte-li plísní, či jinými chorobami nehtů či nehtových lůžek
  • léčíte-li se antibiotiky
  • chodíte-li na chemoterapii
  • po neodborném zásahu do nehtů či nehtových lůžek
  • při zraněních nehtových lůžek či prstů

 

A nyní už záleží jen na Vás, jakou délku, barvu či zdobení si pro své nehty vyberete.