Aplikace umělých řas - metodou řasa na řasu:

Chcete ušetřit spoustu svého drahoceného času zbytečným líčením?

Chcete být ještě více krásná, zajímavá a upravená?

Chcete se cítit celých 24 hodin neodolatelná?

Není nic jednoduššího. Prodlužování řas metodou řasa na řasu je bezbolestný, dlouhodobý a pohodlný způsob prodloužení Vašich přírodních řas. Tato technika Vám zajistí dlouhé, natočené a justé řasy, které působí velmi přirozeně a nikdo snad nepozná, že jsme museli matce přírodě trošku pomoci.

S tímto způsobem prodloužení řas získají Vaše oči výraz, který budebudit rozruch jak na ulici, tak i ve Vaší ložnici.

 

Používané materiály:

Při této technologii se lepí jednotlivé řasy na Vaše přírodní řasy. Jelikož tyto syntetické řasy mají rozmanitou délku a tip zatočení, mohou se přizpůsobit Vašim řasám a vždy budou vypadat přirozeně. Přirozené řasy rostou, vypadávají a obměňují se. Jakmile řasa vypadne, uvolní se i doplněná umělá a prodloužená řasa. V tomto místě poté vyroste řasa nová - řírodní, která se při dalším doplnění opět prodlouží. Záleží na Vašich přírodních řasách, jak často bude muset docházet k dalšímu doplňování.

Lepení řas na řasu se provádí pomocí speciálního lepidla (hypoalergenního - testováno SZÚ v Praze), které vytváři velmi odolné, pružné a dlouhodobé spojení. Díky tomuto se můžete bez jakýchkoliv omezení věnovat všem svým obvyklým aktivitám nevyjímaje sport. Tento způsob prodlužování řas nezatěžuje Vaše řasy, které mají přirozený cyklus: růst - vypadnutí - obměnění - růst atd.

Trvanlivost prodloužených řas:

Toto záleží jedině na Vašich přírodních řasách a cyklu růstu. Ten se průměrně pohybuje od 45 do 90 dnů. Avšak naše řasy se současně nachází v různé časové fázi růstu. Proto doporučujeme doplnění těchto řas individuálně, ale v průměru mezi 3 a 5 týdny. A to proto, aby Vaše řase působily vždy stejně upraveně a aby Váš pohled byl stále neodolatelný.

Průběh aplikace řas:

Aplikace se provádí v lehu na lehátku, kdy se spodní víčko přikryje ochrannou náplastí, která je současně napuštěna krémem vyživujícím oční okolí. Vaše oči jsou zavřené, odpočívají a nechají se hýčkat, respektive zkrášlovat, aby až je otevřete byl Váš pohled kouzelný a neodolatelný. Na Vaše přírodní řasy se postupně nalepují řasy umělé, řasa po řase. Existuje také mnoho typů a efektů prodloužení a záleží jen na Vás, zda si přejete řasy přirozené nebo extravagatní.

Kdy nepodstupovat aplikaci umělých řas:

 • při očních zánětlivých onemocněních
 • při alergiích a přecitlivělosti
 • při očních ekzémech
 • při zánětu spojivek
 • při nadměrné slzivosti očí

Péče o prodloužené řasy:

Životnost prodloužených řas můžete výrazně ovlivnit dodržováním některých velmi jednoduchých pravidel:

 • 24 hodin po aplikaci umělých řas se vyhnout kontaktu s vodou
 • 48 hodin po aplikace se vyhnout kontaktu s vodní párou
 • denně řasy pročesávat speciálním kartáčkem
 • oči a oční okolní odličovat speciálním odličovačem na bázi vody nebo gelu (zásadně nepoužívat odličovací mléka)
 • mechanicky nedráždit prodloužené řasy - nemnout si oči, při odličování působit velmi jemně
 • používat řasenku vhodnou pro umělé řasy (nepoužívat klasickou řasenku)
 • nepoužívat voděodolnou řasenku
 • nepoužívat kleštičky na řasy

Při dodržování těchto několika zásad Váš pohled bude svůdný, krásný, ale velmi přirozený a to je důvod, proč tuto procedůru vlastně podstupujeme.

Těď už jen si vybrat délku a hustotu Vašich nových řas a můžete na svět koukat nově a svět na Vás také.